100 днів у школі

2013-12-20

Недаремно в народі кажуть, що час невплинно і невблаганно біжить вперед. Неначе вчора,1 вересня, школа радо прийняла до своєї родини наших дітей, а сьогодні вони провчилися в Погибляцькому НВК 100 днів. 20 грудня 2013 року в урочистій обстановці в нашій школі пройшла посвята в першокласники семи учнів.

Серед студентства жартують, що тільки після того, як здав першу сесію, можеш вважати себе студентом. Так і тут, за сто навчальних днів наші дітки здобули певні знання, оволоділи певними навичками школярського ремесла і віднині можуть вважатися першокласниками. Школярики, а це – Ілюк Елла, Гуля Віталій, Корунець Вадим, Калита Артем, Ткаченко Наталія, Макарук Михайло, Чернушенко Богдан- в актовому залі школи розказували віршики, співали пісень, танцювали, відгадували математичні головоломки. Навчили цьому їх перша вчителька Сипченко Ірина Миколаївна, вчитель англійської мови – Макарук Людмила Михайлівна, вчитель фізичного виховання – Савченко Наталія Петрівна, вихователь ГПД – Стромило Світлана Борисівна, вчитель музики – Стромило Василь Петрович.

Весь цей захід проходив у дружній і невимушеній обстановці. Зі святом первачків привітав сільський голова села Погибляк Ілюк П.В. Він також вручив діткам подарунки. Кожному учневі було вручено іменну медаль першокласника. Після цього було організовано солодкий стіл для діток, батьків,вчителів. Одним словом, свято вдалося. Велику допомогу надали спонсори – народний депутат України В.М.Ничипоренко та директор ПСП «Нива ЛЛ» села Погибляк А.А.Наджарян. Тому я від імені батьків та учнів першого класу зичу здоров'я і усіляких гараздів вчителям Погибляцького НВК та спонсорам свята, а першокласникам – терпіння,наснаги в оволодінні школярським ремеслом, щоб через десяток років вони зайняли гідне місце в розбудові нашої держави, служили їй вірою і правдою. Від імені батьків учнів першого класу Погибляцького НВК – Максим Дубовий.

Кiлькiсть переглядiв: 5