1.Ущільнення (саме яким чином воно буде здійснено) відображається в календарно-тематичному плануванні. Ущільнення робиться у випадках, коли кількість реально проведених уроків (з різних причин: карантин, хвороба вчителя, святкові дні, що не відпрацьовуються тощо) менша за кількість годин за програмою з метою забезпечення повного виконання вимог навчальної програми щодо змісту освіти.

2. У класному журналі (права сторона) записуються лише реально проведені уроки. Якщо взяти за приклад описану Вами ситуацію, то якщо Ви 04.03.2013 провели лише один урок в конкретному класі, то це і буде урок 61, тема якого зазначена під відповідною датою в календарному плануванні. Якщо Ви в плануванні під датою 04.03.2013 об'єднали декілька тем, то їх і записуєте до журналу. Отже, один урок, одна дата, але тем може бути декілька (тобто так, як в календарному плануванні). Якщо Ви 04.03.2013 проводите в цьому класі два уроки, то це будуть уроки 61 і 62 але дата проведення буде однакова.

3. У кінці навчального року в журналі робиться запис: "За програмою - ___ годин. Проведено - ___ годин. Програму виконано за рахунок ущільнення навчального матеріалу".

За матеріалами http://osvita-mk.org.ua/forum

Кiлькiсть переглядiв: 5959