14 ознак того, що ви вчитель:
1. Ви несете з дому все, що може вам стати в нагоді на робочому місці.
2. Ви приносите в будинок масу непотрібного, з точки зору нормальних людей, ваших рідних і близьких, які з побоюванням спостерігають за тим, як невідворотно зростає гора макулатури у вашій квартирі.
3. Ваша сім'я принесена в жертву освіті, вона теж працює з вами, хоча і не числиться в штаті. Працюють, тихо шкодуючи вас, а інші - проклинаючи школу. Участь вашої дитини - чекати біля кабінету, учительської, будинку, чекати терпляче і мовчки.
4. Люди, далекі від освіти, не розуміють, коли ви говорите про своїх 30 дітей і 45 батьків.
5. Кожна неформальна зустріч з колегами неминуче переростає в міні-педрада, незважаючи на те, що ви весь час присягали про школу не говорити.
6. Чужих грошей у вашій сумочці завжди більше, ніж своїх.
7. Ви схоплюєтеся серед ночі, щоб записати чергову геніальну ідею до завтрашнього уроку.
8. Ваш будинок уже задихається від вазочок та інших непотрібних дрібничок, викинути які вам не дозволяє совість - подарунки же.
9. З вами вітається половина району і ця ж половина оцінює - як ви, де ви і з ким ви?
10. Ви вмієте фарбувати, клеїти, забивати цвяхи, лагодити меблі, працювати до ранку, умовляти, прощати, ходити на роботу хворим і входити в чиєсь становище.
11. Ви не вмієте: толково відпочивати, говорити «ні» адміністрації, проходити повз книжкові прилавки.
12. У вашому житті в п'ять разів більше приводів для святкування, ніж у інших, - початок навчального року, початок чверті, кінець чверті - і в п'ять разів більше приводів для головного болю - початок навчального року, початок чверті, кінець чверті.
13. Купуючи сумочку, ви перш за все дивитеся не на її дизайн, а на її місткість, щоб туди вміщалося якомога більше зошитів!
14. Ви ніяк не можете визначитися з 1 вересня - приймати вам вітання або співчуття.
Кiлькiсть переглядiв: 400