В Погибляцькому НВК відлунав Перший дзвоник

2018-09-03

/Files/images/SAM_3005.JPG

/Files/images/SAM_3000.JPGВ Погибляцькому НВК відлунав Перший дзвоник

У нашій школі 3 вересня відбулося Свято першого дзвоника. Для першокласників і старшокласників цей день став одним з найбільш зворушливих, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, нових звершень, самостійного життя.

Школярі, вчителі та батьки зібрались на урочистій лінійці, щоб разом розпочати новий навчальний рік. На свято завітали : директор Бужанського опорного закладу Чирва Володимир Васильович, сільський голова Ілюк Петро Васильович , директор СОК «Відродження» Кондратюк Микола Васильович.

Відкривала свято привітаннями та настановами для школярів завідувач філії Німець Лариса Іванівна .

Напутнім словом відкрила двері в дивний світ знань перша вчителька малюків Коваль Людмила Іванівна. Сказали своє слово і випускники, які зібралися не лише для того, щоб розпочати останній навчальний рік, а й для того щоб прийняти в дружню шкільну сім’ю поповнення – 9 першокласників.

Незабутньо і зворушливо звучали вірші з уст маленьких першокласників, які вже сьогодні вперше у своєму житті сядуть за парти. Для них – це новий етап, це початок шляху, тривалістю в одинадцять років, у країні знань.

За давньою традицією, навчальний рік розпочали з дзвоника, який пролунав у руках найстаршого учня Савчина Руслана та наймолодшої учениці школи Мороз Аліси.

І на завершення лінійки, першокласники вирушили крізь арку батьківського благословення на свій перший урок.

Учні 9-го класу поклали квіти до Обеліска слави.

Кiлькiсть переглядiв: 124