Зимові розваги

2016-12-27

/Files/images/гноми.jpg Андріївські вечорниці

13 грудня – за народною традицією свято Андрія Первозванного, тож у Погибляцькому НВК було проведено Андріївські вечорниці.
Підготували цікаве дійство учні 5-10 класів. Наше свято проходило в дусі стародавніх традицій у справжній українській світлиці. Ворожіння ,пісні ,забави... Усі добре розважалися, вправлялись у спритності та кмітливості, співали і танцювали. Особливо всім сподобалася забава із калитою. Калита - символ свята, обрядовий корж, що готується на свято Андрія. Найсмачнішою частиною вечорниць стало пригощання гостей варениками. Все наше свято супроводжувалося українськими піснями. Веселощі, гарний настрій та смачні вареники створили незабутнє свято!!!

Педагог-організатор Стромило С.Б.

Свято Миколая

19 грудня православні люди всього світу святкують день Святого Миколая Чудотворця. За народними повір’ями саме в цей день Миколай Чудотворець спускався на землю з небес і обходив весь світ, допомагаючи знедоленим і відновлюючи справедливість. Для учнів нашої школи – це своєрідне підбиття підсумків: зважування добрих і поганих вчинків, здобутків у навчанні.

Саме 16 грудня у школі пройшло свято «Із краю в край, іде святий Миколай», яке підготували учні 1-7класів та вихованці дитячого садочка . В урочисто-святково прибраній залі учні прославляли Святого Миколая віршами, піснями, сценками, танцями. Виступами школярів могли помилуватися їхні батьки. Та головним гостем на святі був Святий Миколай, який побажав малятам міцного здоров’я, гарних успіхів у навчанні, бути слухняними та творити добро і роздав святкові подарунки дітворі.

Педагог-організатор Стромило С.Б.

Кiлькiсть переглядiв: 22