Святий Миколаю, прийди до нас із раю…

2013-12-19

День святого Миколая — це день

святкування та вшанування пам'яті Святого Миколая . В Україні, за традицією, в цей день батьки вночі кладуть дітям подарунки під подушки, зберігаючи у таємниці свою причетність до подарунків, для того, щоб діти вірили у чудо, звершуване святим Миколаєм і вчилися милосердя в святого.

Так і в Погибляцькому НВК стало традицією кожного року відзначати свято Миколая. Напередодні свята було проведено бесіди з дітьми «Що приніс Миколай», «За що я люблю Миколая».Діти із задоволенням

розповідали, як до них прийшов Миколай і що їм поклав під подушку.

19 грудня відбулося свято «Святий Миколаю, прийди до нас із раю» .У заході приймали участь учні 1- 4класів. Діти дуже гарно готувались до свята: прикрасили актову залу, вдома підготували костюми, в яких виступали.

Атмосфера свята була веселою, радісною, діти активно входили в ролі.

Глядачам та батькам дуже сподобалася сценка, де брали участь :Замкова Яна -3кл., Поголріла Вікторія – 3кл., Калита Артем -1кл., Рєпін В’ячеслав - 4кл. Тут діти грали роль дорослих батьків та відображали самих себе. Рєпін Сергій здивував усіх своїм артистизмом та вмінням входити в роль. Він дуже вміло зобразив Антипка, що прийшов до дітей із пекла. А ще вразили своїм виступом учні 4-го класу- Ангели – Савчин Руслан та Литвин Ярослав. Найкраще розповідали віршики учні 1 класу.

Це свято принесло багато радості і задоволення батькам і дітям. В кінці свята діти отримали пакуночки з солодощами. Цю традицію ми будемо підтримувати кожного року, тому що це свято є символом добра і милосердя на землі.

Педагог – організатор Л.Л, Олексієнко

Кiлькiсть переглядiв: 10