Спортивні новини.

2011-10-31

Спортивні новини школи.

Закінчився перший етап навчального року , а з ним закінчились і перші баталії року спортивного. Тож підведемо підсумки жовтня. Відбулися районні фінальні змагання з легкоатлетичного чотириборства. Наша школа була представлена учнями 7 – 8 класів: Безух Едуард , Дзеціна Владислав, Заболотня Вікторія, Волинець Вікторія та Орел Анастасія. В програмі змагань з бігу на 60 м, 800м ( хлопці), 400м (дівчата), стрибків у довжину з місця та метання малого м’яча наші учні показали непогані результати. Зокрема Дзеціна Владислав зайняв ІІ місце у стрибках у довжину, стрибки з місця з результатом 210см. Безух Едуард та Дзеціна Владислав зайняли ІІІ та ІV місця з бігу на 800м, а Заболотня Вікторія та Волинець Вікторія також зайняли ІІІ та ІV місця з бігу на 400м. Команда зайняла 6 загальнокомандне місце.Також відбулися районні зональні змагання з футболу серед дівчат та на приз клубу « Шкіряний м’яч» . Дівчата нашої школи ( переможці чемпіонату району минулого року) впевнено обіграли своїх одноліток з Боярки та Камяного броду з однаковим рахунком 2 : 0 і вийшли у фінальну частину, яка відбудеться на весні наступного року. У змаганнях на приз клубу « Шкіряний м’яч» юнаки 1999 – 2000 року зайняли ІІ місце. На внутрішній арені були проведені змагання з міні-футболу серед хлопців 8 – 11 класів призначені Дню козацтва. У запеклій боротьбі перемогу святкували учні 10 класу, які у фіналі з рахунком 3 : 2 перемогли учнів 11 класу. ІІІ місце зайняв 9 клас . Найкращим гравцем турніру став Рябоненко Владислав учень 10 класу. А незабаром відбудуться цікаві змагання з настільного тенісу та шахів і шашок , про які ми повідомимо у наступній публікації.