Перемогли найсильніші!

2011-09-20

Перемогли найсильніші

У суботу, 17 вересня, пройшло спортивне дійство районного масштабу на стадіоні «Колос» в селищі. Відбувся фінал з футболу між учнівськими спортивними командами на приз голови райдержадміністрації В.В. Оникієнка. Володимир Вікторович став ініціатором проведення футбольного протиборства на Лисянщині. Змагання присвячені Дню фізкультури і спорту та 59-ій річниці участі України в Олімпійських іграх.

За першість боролися найсильніші команди футболістів з обох Лисянських шкіл, Винограду, Журжинець, Боярки, Почапинець та Кам'яного Броду. За кам'янобрідську команду грали учні 11 класу Погибляцького НВК – Качура Артем і Савченко Дмитро.

В запеклій боротьбі володарем Кубку стала команда Лисянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів N1-гімназія, «срібло» вибороли футболісти Лисянського ЗОШ І-ІІІ ступенів N2, «бронзу» - команда Кам'янобрідського НВК. Вболівальники отримали велику насолод у від гри, а футболісти, в свою чергу, від змагань та призів. Вітаємо призерів!